logo-mobile

Vedic Art. Terapia poprzez malowanie.

Każdy moment jest właściwy, aby zacząć żyć pełnią życia i korzystać z możliwości, jakich nieograniczony potencjał mieszka w każdym z nas. Odrzucając zbędny bagaż blokujących przekonań o niemożności, nieumiejętności czy niewrażliwości przekonujemy siebie i cały świat, że możemy i potrafimy!

Vedic Art to metoda piękna, prosta i skuteczna. Magiczna w swej prostocie i genialna w skuteczności. Sztuka zdawałoby się tylko dla wybranych, otwiera drogę do wnętrza własnej świadomości bycia pełnią i doskonałością. Malowanie to tylko narzędzie dające nam niezaprzeczalną umiejętność kreowania swojej rzeczywistości we wszystkich jej aspektach:

  • Nagle potrafimy rozwiązać problem, z którym czasu się borykaliśmy.
  • W pracy stajemy się kreatywni i pomysłowi, wychodzimy poza schematy utartych działań i ścieżek.
  • Do każdej dziedziny naszego życia wprowadzamy element twórczy.
  • Na zawodowe wyzwania potrafimy spojrzeć z innej perspektywy, a nierzadko z wielu jednocześnie.
  • Stajemy się stwórcami własnej rzeczywistości.
  • Każdego dnia z pełną świadomością i odpowiedzialnością przyjmujemy postawę KREATORA tego wszystkiego co stanowi o naszym życiu.

Co można zyskać?
Wszystko.

Dzięki Vedic Art kreatywniej będziesz zarządzał czasem pracy zyskując na efektywności. Odnajdziesz Swój styl, drogę do własnego talentu. Jeżeli pracujesz z ludźmi otworzysz się na empatię i zrozumienie. Stworzysz twórcze relacje ze zwierzchnikami i podwładnymi. Staniesz się fajną teściową, super babcią czy świetnym rodzicem.

Vedic Art – to nie tylko droga dla tych pogubionych na życiowych zakrętach. To nie jest terapia - to coś więcej, to budowanie siebie w nowym pięknym i pełnym wymiarze.

Z całego kolorowego i wolnego serca zapraszam na przygodę i wejście w świat kreacji!

PONIEDZIAŁKI (już)
nie takie straszne!

... więc zapisz się do
NEWSLETTERA!