Złap wiosnę na gorącym uczynku

Słońce za oknem coraz częściej cieszy oczy i duszę. Temperatury same proszą się o spacery. A na tych spacerkach zaglądamy gałązkom w pędy, drzewkom w zakamarki i poszukujemy pierwszych zwiastunów zieleni. Bo jak zielone, to wiosna oczywiście. Aby więc zmotywować i zachęcić do spostrzegawczości … Ta dam! Konkurs pierwszy wiosenny.

Komu uda się złapać wiosnę na gorącym uczynku. Zielony listek, krokusik, bazie, kaczuszki w stawie, hiacynty w ogródku. Do wyboru, do koloru, pod warunkiem, że będzie zielono. Zdjęcia nie muszą być technicznie wypasione, fajnie żeby było widać co przedstawiają.

A w nagrodę magiczna torba z niespodzianką i oczywiście króweczki.

To za pierwsze miejsce. Plus oczywiście nagrody pocieszenia, czyli torebeczka i króweczki już bez niespodzianki.

A ponieważ nie wszyscy lubią niespodzianki (ja nie znoszę), to od razu mówię, że nagrodą będzie książka. W tajemnicy powiem, będzie o dzikich ziołach w kuchni. Tak więc kochani ruszajcie na pola, łąki i lasy. Po słońce, świeże powietrze i zioła. Róbcie też wiosenne fotki i wstawiajcie w komentarzu.

Macie na to tak ze dwa tygodnie. Poniżej formularz do przesyłania zdjęć konkursowych.

Do dzieła i dobrej zabawy 🙂

Formularz konkursowyMalutki regulamin konkursu, jakby ktoś potrzebował.

Konkurs niniejszy organizowany jest przez stronę www.lovingmondays.pl reprezentowaną przez Ewa Korzemska zam. Żyrardów. tel kont. 723 536 656

Konkurs ma charakter przyrzeczenia publicznego.
Ocena konkursu przypada w udziale organizatorowi i ma charakter subiektywny i indywidualny.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 14.03.2019

  • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przyłączenie się (bądź już należenie) do grupy odbiorców newslettera* (celem weryfikacji, e-mail kontaktowy podany w powyższym formularzu, powinien być tym samym który jest zapisany na newsletter).
  • Zadanie konkursowe polega na przyłapaniu wiosny na gorącym uczynku, zrobienie jej fotki z zaskoczenie i wysłanie za pomocą powyższego formularza.

Laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową.

Uczestnicy zabawy wyrażają zgodę na jednorazowe przetworzenie swoich danych osobowych w celu nadania na wskazany adres przesyłki zawierającej nagrodę konkursową – o adres do wysyłki, wygrana osoba zostanie poproszona drogą mailową na adres wskazany w powyższym formularzu.
Adres będzie wykorzystany jednorazowo celem nadania paczki z nagrodą. Po nadaniu nie będzie dalej przetwarzany przez Administratora serwisu lovingmondays.pl ani przez niego przechowywany.

 

Komentarze