Poniedziałek jest najlepszy, bo…

Przed nami pierwsza wspólna gwiazdka. Czas pomyśleć o prezentach. Ja już pomyślałam o fanach i czytelnikach mojego bloga.

Wierzę, że jeśli ktoś kocha poniedziałki, to jest pogromcą smoków, zdobywcą szczytów, poskramiaczem szablozębnych tygrysów i łowcą wampirów. Może wszystko! A przynajmniej, może z uśmiechem brnąć przez czas i przestrzeń, zostawiając za sobą ślad, po którym innym będzie iść łatwiej.

Społeczność budowała się przez pół roku i jest nas ponad dwa tysiące, a liczę, że zasięg wielbicieli poniedziałków będzie rozchodził się niczym katar w przedszkolu. Lawinowo.

Ale, żeby nie było tak prosto i łatwo, aby otrzymać upominek należy wziąć udział w konkursie.. Bardzo łatwym, dla kogoś kto już jest w klubie.

Wypiszcie (w komentarzu pod postem) od pięciu do dziesięciu powodów, dla których to właśnie poniedziałek jest tym wyjątkowym dniem tygodnia.

Zbierzemy te najciekawsze pomysły i komisja składająca się ze mnie, Stefana i ekipy techniczno-graficznej ustali, kto dostanie pakiet z kalendarzem (+torba i słodkości), kto torbę uzależniających krówek firmowych, a komu na osłodę przypadną cukierasy  luzem.

Bawcie się dobrze.

Wasza poniedziałkowa inspiratorka Ewa.

 

Regulamin


Malutki regulamin konkursu, jakby ktoś potrzebował.
Konkurs niniejszy organizowany jest przez stronę www.lovingmondays.pl reprezentowaną przez Ewa Korzemska zam. Żyrardów. tel kont. 723 536 656

Konkurs ma charakter przyrzeczenia publicznego.
Ocena konkursu przypada w udziale organizatorowi i ma charakter subiektywny i indywidualny.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 16.12.2018

  • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przyłączenie się (bądź już należenie) do grupy odbiorców newslettera*.
  • Zadanie konkursowe polega na napisaniu 5 do 10 powodów, dla których warto kochać poniedziałki. Teksty konkursowe piszemy w formie komentarza pod konkursowym postem. ( Tak, właśnie pod tym.)

Laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową.

Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika zabawy, a ponadto, promocja nie jest w żaden sposób przez ten serwis sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis, ani też z nim związana. Administrator promocji korzysta z Facebooka na własną odpowiedzialność, bez pomocy ze strony serwisu.

Uczestnicy zabawy wyrażają zgodę na jednorazowe przetworzenie swoich danych osobowych w celu nadania na wskazany adres przesyłki zawierającej nagrodę konkursową.
Adres będzie wykorzystany jednorazowo celem nadania paczki z nagrodą. Po nadaniu nie będzie dalej przetwarzany przez Administratora serwiwsu lovingmondays.pl ani przez niego przechowywany.

 


* – Aby zapisać się do newslettera wystarczy skorzystać z formularza w panelu bocznym po prawej stronie, lub w stopce strony. Zapisanie się do newslettera jest jednoznaczne z zaakceptowaniem polityki prywatności strony Lovingmondays.pl

Komentarze